Mobilné oplotenie

Servis a reklamácie

Ako špecializovaná firma na predaj mobilného oplotenia sa snažíme o to, aby celý proces výberu a nákupu tovaru bol čo možno najjednoduchší a časovo nenáročný. Vysoká miera špecializácie na predaj sortimentu "mobilných plotov" nám umožňuje skrátiť dodací termín na minimum a venovať sa najmä neustálemu držaniu a doplňovaniu jednotlivých položiek mobilného oplotenia na našom sklade. V priemere dodávame náš tovar do miesta určeného zákazníkom do 3 dní od doby pripísania peňažných prostriedkov na náš účet.

Všetok tovar, ktorý opúšťa naše sklady prechádza dôslednou kvalitativnou kontrolou. Je predovšetkým v našom záujme predať Vám oplotenie vo veľmi krátkej dodacej lehote a v bezchybnom stave.

Venujte prosím pozornosť pri preberaní tovaru od dopravcu, pokiaľ zistíte známky mechanického, či iného poškodenia, alebo nekompletnosť v dodávke, okamžite nás kontaktujte a tovar v tomto stave nepreberajte!

Pri výbere jednotlivých typov mobilných plotov si prosím pozorne prečítajte sekciu "Viac o zinkovaní", pri výbere typu plotového dielca, ktorý bol vyrobený technológiou zvárania už pozinkovaných komponentov, nie je narušená vrstva zinku v bode zvaru dôvodom k uznaniu reklamácie.

Pokiaľ máte záujem o zaškolenie Vašich pracovníkov pri zostavovaní a demontáži súvislej osi oplotenia, prípadne o prvotnú montáž našimi pracovníkmi, prosím kontaktujte nás telefonicky. Sme si vedomí toho, že predaj mobilného oplotenia vyžaduje určitý servis a radi Vám vyhovieme.

Všetky pravidlá sa riadia príslušným ustanovením platného Obchodného zákonníka, v prípade nákupu nepodnikajúcou fyzickou osobou príslušným ustanovením Občianského zákonníka.

Veríme, že Vaše predstavy o kvalite tovaru a servisu dokážeme vždy plne uspokojiť. O to sa vždy budeme snažiť najviac.